در ادامه رقابت های کشتی فرنگی رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی در زاگرب کرواسی، محمدعلی گرایی در ۷۷ و ناصر علیزاده در وزن ۸۷ کیلوگرم با شکست رقبایشان راهی دیدار فینال شدند، حمیدرضا بادکان در وزن ۸۷ کیلوگرم حذف شد و امین کاویانی نژاد به گروه بازنده ها رفت.

امین کاویانی نژاد نماینده وزن ۷۷ کیلوگرم ایران در دور نخست سانان سلیمان اف دارنده مدال نقره جهان از آذربایجان را شکست داد. وی در دور بعد اولیور کروگر از دانمارک را با نتیجه ۹ بر صفر شکست داد و در سومین مبارزه نیز با نتیجه ۲ بر ۱ و ضربه فنی ریکاردو آبرسیا از ایتالیا را مغلوب کرد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد اما در این مرحله مقابل الکساندرین گوتو دارنده مدال نقره امیدهای جهان از مولداوی با نتیجه ۴ بر یک شکست خورد و با توجه به راهیابی کشتی گیر مولداوی به فینال، کاویانی نژاد راهی گروه بازنده ها شد تا برای رسیدن به مدال برنز تلاش کند.

اما محمدعلی گرایی دیگر نماینده ایران در این وزن پس از استراحت در دور نخست، با نتیجه ۶ بر ۵ خوآن آک از نروژ را مغلوب کرد. وی در دور بعد مقابل آیک مناتساکانیان دارنده مدال برنز جهان از بلغارستان با نتیجه ۷ بر صفر (سه اخطاره) به پیروزی رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. گرایی در سومین مبارزه نیز مقابل پرکور از نروژ با نتیجه قاطع ۱۱ بر صفر به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد. گرایی در این مرحله مقابل جانی بور از فرانسه با نتیجه ۳ بر یک به برتری رسید و راهی فینال شد. گرایی امشب جمعه برای کسب مدال طلا به مصاف الکساندرین گوتو دارنده مدال نقره امیدهای جهان از مولداوی می رود.

در وزن ۸۷ کیلوگرم، حمیدرضا بادکان پس از استراحت در دور نخست، با نتیجه ۵ بر ۱ سو ساکابه از ژاپن را مغلوب کرد اما در دور بعد مقابل استفان تاکاچ دارنده مدال طلای زیر ۲۳ سال جهان از مجارستان با نتیجه ۲ بر ۱ مغلوب شد و راهی گروه بازنده ها شد اما در این مرحله نیز مقابل تورپال بیسلطاتوف از دانمارک ۱۱ بر صفر شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.

همچنین ناصر علیزاده دیگر نماینده ایران در این وزن پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۴ بر صفر مایمایتی کایسایر از چین را از پیش رو برداشت. وی در دور بعد به مصاف سیمون سیمونوویچ از لهستان رفت و با نتیجه یک بر یک به برتری رسید و راهی یک چهارم نهایی شد. علیزاده در این مرحله مقابل ایوان هوکلک از کرواسی با نتیجه ۷ بر ۲ به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد. وی در این مرحله مقابل جالگاسبی بردیمراتوف از ازبکستان با نتیجه ۵ بر صفر به برتری رسید و راهی فینال شد.