•  چهارشنبه / ۲۶ 

سرمربی نساجی می‌گوید نساجی تاریخ بزرگی داشته و ما می‌خواهیم تاریخ جدیدی برای نساجی بسازیم.

 حمید مطهری در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل سپاهان اظهار کرد: بازی فردا نه برای من بلکه برای کل تیم است. باید متحد و منسجم باشیم و در زمین خودمان را نشان دهیم. بچه‌ها باید خودشان را نشان دهند. سپاهان را رصد کرده‌ایم و بازی قبلی‌شان را آنالیز کردیم. می‌دانیم از بازی‌مان چه می‌خواهیم. پنل‌هایی ترسیم ‌کردیم. آن‌ها یک تیم قابل احترام هستند. این بازی‌های بزرگ هدیه خداوند است و بازیکنان ما می‌توانند خودشان را اثبات و تحمیل کنند و فوتبال قابل احترامی را پیاده کنند. می‌دانیم چه می‌خواهیم و انگیزه زیادی داریم. امیدوارم بتوانیم نتیجه خوبی از این بازی کسب کنیم. من در گذشته بازیکن سپاهان بودم و می‌دانم حریف تیم بزرگی است. این‌که دو تیم از نظر مالی با هم فاصله دارند، دلیل بر مقایسه نیست. من با دید باز نساجی را انتخاب کردم و میتوانیم با کار تیمی کامل شویم. نساجی تاریخ بزرگی داشته و ما میخواهیم تاریخ جدیدی برای نساجی بسازیم.

او ادامه داد: متاسفانه شرایط میزبانی را در هفته اول نداشتیم و این باعث شده است برای دومین بار در اصفهان باشیم و باز هم در نقش جهان به میدان برویم. نمی‌دانم از شانس ما است یا بدشانسی اما این اتفاق افتاده است و باید از مسئولان باشگاه سپاهان به دلیل همراهی و میزبانی‌شان تشکر کنم.

مطهری درباره حضور محمدرضا مهدوی در کادرمربی‌گری سپاهان گفت: من ایده‌آل‌گرا هستم و با وسواس کادر خودم را انتخاب کردم. جواد منافی، دکتر نوشادی، محمدرضا مهدوی و آبراهامیان در کادر ما حضور دارند و بسیار باتجربه و با اخلاق هستند. کادر من صادقانه در خدمت تیم من هستند.

او درباره مساله حق پخش تلویزیونی گفت: این حق طبیعی تیم‌هاست. می‌دانید در تیم‌های بزرگ دنیا درآمد اصلی همین مساله است.

مربی پیشین پرسپولیس درباره تیم چند فصل گذشته‌اش گفت: اکنون سرمربی نساجی هستم و واقعا دیگر دوست ندارم درباره پرسپولیس صحبت کنم چون حرفه‌ای نیست و برای پرسپولیس بهترین‌ها را آرزو می‌کنم. امیدوارم در کارمان موفق باشیم.

او درباره پیروزی سپاهان مقابل استقلال گفت: سپاهانی‌ها تیم قابل احترامی هستند اما دوست ندارم با این صحبت‌ها احساسات بازیکنانم جریحه‌دار شود. ما هم نساجی هستیم و با همه وجودم می‌جنگیم. بازیکنانم آماده این بازی هستند و توانمندی لازم را دارند.

مطهری درباره ورزشگاه شهید وطنی گفت: میزبان نبودن خیلی سخت است. همه پای کار هستن تا هرچه سریع تر ورزشگاه آماده شود. وطنی جایی می‌شود که همه هراس داشته باشند.

او در رابطه با حضور نیافتن تماشاگران در ورزشگاه‌ها بیان کرد: بازی بدون تماشاگر مثل هوای بدون اکسیژن است. فوتبال بدون تماشاگر فوتبال زنده نیست.

سرمربی نساجی درباره بحث داوری گفت: دوست ندارم درباره داوری صحبت کنم و باید همه کار خودشان را انجام دهند. داوران زحمت می‌کشند و امیدوارم موفق باشند.

او در پایان گفت: به بازیکنانم می‌گویم بروید و از بازی لذت ببرید. شکست بازی هم به عهده خودم است و از بازیکنانم می‌خواهم بروند و بازی خودشان را انجام دهند.