تیم ملی والیبال ایران که در جام واگنر شرکت کرده است در مسابقه اول خود به مصاف تیم ملی والیبال لهستان رفت و با نتیجه سنگین ۳ بر صفر شکست خورد.

تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدار خود در جام واگنر با ترکیب محمدطاهر وادی، امیرحسین توخته، صابر کاظمی، امیرحسین اسفندیار، علی‌اصغر مجرد، میلاد عبادی‌پور و محمدرضا حضرت‌پور به میدان رفت.

این دیدار در سه ست و به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۱۹، ۲۹ بر ۲۷ و ۲۵ بر۱۷ به سوی والیبال لهستان به اتمام رسید تا تیم ملی والیبال ایران در اولین بازی خود شکست را تجربه کند.

این شکست درحالی برای والیبالیست‌های ایران به دست آمد که هواداران پرشور لهستانی با پر کردن ورزشگاه بازی، به تشویق تیم خود پرداختند.

در دیگر دیدارهای برگزار شده در این رقابت‌ها، آرژانتین ۳ بر یک مقابل صربستان به پیروزی رسید.

به گزارش ایسنا، مسابقات والیبال هوبرت جرزی واگنر (Hubert Jerzy Wagner)  لهستان از سال ۲۰۰۳ هر ساله از سوی بنیاد واگنر در این کشور و با حضور چهار تیم مطرح و صاحب نام والیبال جهان برگزار می‌شود. سال ۲۰۲۰ به دلیل شیوع کرونا این مسابقات برگزار نشد.

نوزدهمین دوره مسابقات والیبال جام واگنر لهستان از ۲۷ تا ۲۹ مردادماه با حضور چهار تیم ایران، صربستان، لهستان و آرژانتین در شهر کراکوف لهستان درحال برگزاری است.

 برنامه جام واگنر به وقت تهران

جمعه ۲۸ مرداد

ساعت ۲۰؛ ایران – صربستان

ساعت ۲۲:۳۰؛ لهستان – آرژانتین

 

شنبه ۲۹ مرداد

ساعت ۲۰؛ ایران – آرژانتین

ساعت ۲۲:۳۰؛ لهستان – صربستان