در ادامه رقابت‌های تورنمنت کشتی فرنگی رنکینگ در زاگرب کرواسی، عارف محمدی در وزن ۶۳ و رضا عباسی در وزن ۶۷ کیلوگرم راهی فینال شدند، ایمان محمدی به رده‌بندی رفت و سید دانیال سهرابی در وزن ۶۷ کیلوگرم از دور مسابقات کنار رفت.

ایمان محمدی نماینده وزن ۶۳ کیلوگرم ایران و دارنده مدال طلای امیدهای جهان در دور نخست با نتیجه ۶ بر یک ویتالی اریومنکو از مولداوی را از پیش رو برداشت. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف پریکا دیمیتریویچ از صربستان رفت و در پایان در شرایطی که با نتیجه ۸ بر یک پیش بود، کشتی گیر صرب ۳ اخطاره شد و محمدی با کسب پیروزی راهی نیمه نهایی شد. محمدی در دیدار نیمه نهایی مقابل طالح ممدوف دارنده مدال برنز جهان از آذربایجان به روی تشک رفت و در پایان با نتیجه ۴ بر ۴ شکست خورد و به دیدار رده بندی رفت.

عارف محمدی، دیگر نماینده ایران در این وزن و برادر ایمان محمدی نیز در دور نخست مقابل آکر اشمید العبیدی از اتریش ۳ بر ۲ به برتری رسید. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف برنده کشتی میان ساگار از هند رفت و در پایان با نتیجه ۶ بر صفر به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد. وی در این مرحله نیز در یک مبارزه نزدیک مقابل لیزاتوویچ از کرواسی با نتیجه ۷ بر ۶ به برتری رسید و راهی فینال شد.

رضا عباسی، نماینده وزن ۶۷ کیلوگرم ایران در دور اول با نتیجه ۹ بر صفر آشو از هند را مغلوب کرد وی در دور دوم نیز آدام پویلیک از مجارستان را ۸ بر صفر برد و راهی یک چهارم نهایی شد. عباسی در این مرحله نیز مقایل هاوارد یورگنسن از نروژ در یک مبارزه پر افت و خیز با نتیجه ۱۰ بر ۷ به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد. وی در این مرحله نیز با اقتدار در همان تایم نخست با امتیا عالی ۱۰ بر صفر مقابل آدوماس گریگالیوناس از لیتوانی به برتری رسید و راهی فینال شد. عباسی برای کسب مدال طلا امشب به مصاف هوسیوتیو از چین می رود.

سید دانیال سهرابی، دیگر نماینده ایران در این وزن و دارنده مدال طلای امیدهای جهان ۲۰۲۲ پس از استراحت در دور اول، در دور دوم مقابل ماماداسا سیلیا از فرانسه ۱۰ بر ۲ به برتری رسید و راهی یک چهارم نهایی شد اما در این مرحله برابر لوییز آلبرتو سانچز دارنده مدال طلای المپیک از کوبا با نتیجه ۶ بر ۲ شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر کوبایی در نیمه نهایی برابر حریفی از چین، سهرابی از دور مسابقات کنار رفت.